SZKOŁA KIEROWCÓW AUTOplus

SZKOŁA KIEROWCÓW AUTOplus jest profesjonalnym ośrodkiem szkolenia kierowców działającym na terenie powiatu krapkowickiego. Istniejemy już na rynku ponad 20 lat, zdobywając zaufanie naszych klientów w coraz większym gronie. Przez dłuższy okres naszej działalności zajmujemy pierwsze miejsce pod względem zdawalności egzaminów państwowych.

Głównym celem jaki sobie stawiamy to jak najlepsze przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Od pierwszych godzin trwania kursu kładziemy nacisk na solidną naukę teorii i praktyczną naukę jazdy.
Uczymy również bezpiecznego prowadzenia pojazdu zgodnie z techniką jazdy tak, aby osoba po zdanym egzaminie państwowym umiała się poruszać bezpiecznie po wszystkich drogach.

Specjalizujemy się w szkoleniu kat. A1,A, B, B+E, C, C+E oraz w szkoleniu kierowców zawodowych.

Wykwalifikowana kadra naszej szkoły, która poszerza swoją wiedzę i kwalifikację poprzez udział w różnego rodzaju seminariach przyczynia się do większego doświadczenia i profesjonalizmu naszej szkoły.

Współpracujemy z jednymi z najlepszych instruktorów techniki jazdy, jak również nasi instruktorzy posiadają uprawnienia egzaminatorów.